İptal ve İade Şartları
Buradasınız: Anasayfa / İptal ve İade Şartları
İptal ve İade Şartları

Tüketici Hakları – Cayma – İptal İade Koşulları


Bize herhangi bir ürün göndermeden önce lütfen iade politikasını dikkatle okuyun. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen 0 850 840 49 40 numaralı telefondan bizi aramaktan çekinmeyin.

  Ürün orijinal ambalajında ​​çalışıyor ve yeni durumda. Ürün çalışıyor ancak kullanılmış veya bazı parçaları eksik Ürün geldiğinde hatalı veya eksik parçaları vardı. Ürün orijinal ambalajında​değil
Ürün, alındığı tarihten itibaren 14 gün içinde iade edilme şartları. İade edebilirsiniz fakat yeniden stoklama ücretine tabi olabilirsiniz. Herhangi bir geri ödeme tamamen kendi takdirimize bağlıdır ve muhtemelen stoklama ücretine tabidir. Ürünü bize geri gönderebilirsiniz, ürün yenisi ile değiştirilerek tarafınıza gönderilecektir. Ürün değişimi yada para iadesi yapılamaz.
Ürün alındığı tarihten 14 günden fazla ve 1 yıldan az bir sürede iade şartları Kendi kararımıza göre yeni alacağınız ürün tutarından, iade edeceğiniz ürün tutarını düşebiliriz. Ürün değişimi yada para iadesi yapılamaz Ne yazık ki süre aşımından dolayı Ürün değişimi yada para iadesi yapılamaz. Ürün değişimi yada para iadesi yapılamaz.

Tüm iade durumlarında ürün gönderim ücreti göndericiye aittir.

Kobikom’dan alacağınız ürünlerin garantisi Tedarikçi yada Üretici firmanın ürüne vermiş olduğu süre ve şartlarla sınırlıdır.

Bizden satın alınan ikinci el ürünlerinin garanti süresi 3 ay olacaktır.

Ürün, herhangi bir şekilde kurcalanmışsa, yani ünite açılmışsa, garanti geçersiz hale gelecektir.

Bir Ürünü geri göndermeden önce:

  •  İade edeceğiniz ürünle beraber ek aksesuarların tamamı (şarj cihazları, güç kaynakları, kılavuzlar, CD'ler, paketleme vb.) İade edilmelidir.
  •  İlk satın alım da verilen promosyon ürünleri de iade edilmelidir (aksi takdirde bunlar, yapılacak geri ödemelerden tam fiyat olarak düşülecektir).
  •  Orijinal ürünün ambalajını işaretlemeyin veya herhangi bir etiket veya bant yapıştırmayın.
  •  Bir ürünün hatalı olarak iade edilmesi halinde ve bunun çalışıyor olduğuna karar verirsek, eşyanın size geri gönderilmesiyle ilgili maliyetleri karşılamak için bir nakliye ücreti tahsil edileceğini kabul ediyorsunuz.

İade politikamızla ilgili herhangi bir konuda emin değilseniz, lütfen 0 850 840 49 40 numaralı telefondan bizi arayınız.

Başlamak ister misin?

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi görün veya danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın